Podnośniki 24

Twoja flota podnośników koszowych przy pracach na wysokości

O FIRMIE

Nieprzerwanie, od 2006 roku firma Podnośniki Kalbarczyk świadczy usługi z zakresu wynajmu podnośników koszowych wraz z operatorem. Aby świadczyć najwyższej jakości usługi cyklicznie uzupełniamy istniejącą flotę podnośników i  wymieniamy sprzęt na nowocześniejszy. Konserwujemy i dbamy o flotę, tak aby nie tylko dostarczać wysoką jakość usług, ale dbać o bezpieczeństwo naszych klientów.

Pracujemy na terenie Warszawy i okolic, pomagając naszym Klientom w pracach na wysokości, do których niezbędny jest profesjonalny sprzęt. Nasi operatorzy posiadają długoletnie doświadczenie i są rzetelnymi partnerami Klientów przy realizacji zleceń.

Dzięki współpracy z nami Klient ma gwarancję, realizacji przyjętego zlecenia, świadczenia profesjonalnej usługi i wsparcia operatora na każdym etapie wykonywania zamówienia.

Nasze specjalizacje to:

  • obsługa tablic reklamowych – montaż i demontaż;
  • montaże oświetlenia – drogi krajowe i lokalne;
  • wynajem podnośników do pracy przy budynkach.

Współpracujemy z firmami oraz osobami prywatnymi. Wystawiamy faktury VAT.

CO NAS WYRÓŻNIA

DOŚWIADCZENIE

Od 10 lat pomagamy Klientom i rozwiązujemy ich problemy związane z pracami na wysokości. Stale współpracujemy m.in. ze wspólnotami mieszkaniowymi, z zarządcami budynków i pracownikami administracyjnymi centrów handlowych, właścicielami powierzchni reklamowych (billboardów), osobami prywatnymi. Terminowo wykonujemy powierzone prace. Zaufało nam ponad 150 firm i ponad 200 osób prywatnych i dzięki nim nieustannie rozwijamy się rozbudowując park samochodowy. Nas Klienci rekomendują nas, dlatego do grona naszych klientów dołączają kolejni, tym samym pozwalając nam na rozwój i zakup kolejnych podnośników.

SPRZĘT

Posiadamy flotę czterech podnośników koszowych: Iveco (wysięg 16 m.), nissan (wysięg 20 m.) oraz dwa mercedesy Sprinter (wysięg 22 m). Nasza flota składa się z nowoczesnych urządzeń posiadających wymagane certyfikaty i aktualne badania techniczne podlegające stałemu nadzorowi technicznemu. Każdy sprzęt jest na bieżąco konserwowany, a po każdej pracy dokładnie czyszczony. Mamy świadomość, że jakość usług zawsze idzie w parze z estetyką. Dlatego dbamy o wygląd sprzętu podstawianego do realizacji zamówienia.

LUDZIE

Ludzie są dla nas najważniejsi. Nie tylko zleceniodawcy, ale także pracownicy. Dlatego dbamy o zadowolenie każdego. Klient otrzymuje najlepszą możliwą usługą dzięki temu, że operatorzy nieustannie przechodzą szkolenia i rozwijają kompetencje zawodowe. Współpracujemy z wyselekcjonowanym zespołem, który rozumie potrzeby Klienta. Dlatego podczas realizacji zleceń nasi pracownicy służą wsparciem i doradztwem na każdym etapie prac.

Skocz do góry